4 znaky toho, že váš vzťah stráca perspektívu

Please enter banners and links.

ID-10070129Väčšina ľudí má dlhotrvajúce vzťahy položené na úprimnosti a skutočnej láske. Je to skutočne tak? Alebo si niekedy z dôvodu zvyku nechceme priznať že dlhotrvajúci vzťah v ktorom zotrvávame stráca perspektívu? V každom prípade by sme si mali všímať pár faktorov podľa ktorých zistíme, či má pre nás vzťah skutočne plnú hodnotu.

 

Vaše spoločné chvíle vám akosi nechýbajú

Ak váš vzťah dospel do štádia, kedy vám spoločnosť vašej polovičky nechýba keď nie ste spolu, máte problém a to dosť veľký. Je pravda, že ľudia ktorí sú spolu dlhodobo môžu upadnúť do akéhosi stereotypu pri ktorom máte chuť skôr vyskúšať niečo nové. Potom niet divu, že vám spoločnosť vášho zaužívaného stereotypu vôbec nechýba.

 

Ako na ruskom kole

Raz máte pocit, že sa navzájom neskutočne milujete a hodinu neskôr máte zase pocit, že žiadnu lásku nedostávate.  Vaše problémy si následne pekne ujasníte, všetko pekne klape až do chvíle, kedy sa rovnaký problém zas nevynorí. Prehodnoťte to, či tento kolotoč pre vás ako aj pre vášho partnera nie je príliš nebezpečný.

 

V posteli minimum času

ID-10076441

Sex je z hľadiska vzťahu veľmi dôležitý. Bez neho síce dokážete existovať a ak si ho nemôžete doprať tak sa to bez neho dá vydržať, nie však večne. Ako každý druh na tejto zemi aj ľudia majú svoje potreby. Ak si teda prestávate rozumieť v posteli, je dosť pravdepodobné, že si prestanete rozumieť aj v ostatných veciach.

 

Slabá pozornosť

Váš partner sa snaží urobiť dojem na vaše okolie no na vás akosi zabúda.  Ak sa vo vzťahu cítite nedocenení a chýba vám vzájomná úcta a uznanie je na čase popremýšľať, čo je pre vás správne. Ideálny partner neexistuje avšak je dobre vedieť, že sme vo vzťahu s niekým pre koho sme stredobodom pozornosti práve my.

Napísala: Lucia Šariková

FOTO: freedigitalphotos.net