4 prekvapivé veci, ktoré si muži na Vašom tele nevšimnú

Please enter banners and links.

ID-10027581Určite už každá z nás aspoň raz stála pre zrkadlom, obzerala sa a videla na svojom tele niečo, čo sa jej nepáčilo. Iba máloktorá z nás je so svojim telom na 100% spokojná. Aj keď by sme chceli nejaké veci na sebe zmeniť, určite nemáme žiaden dôvod trápiť sa pre strie či ovísajúce bruško. A ak sa bojíte kvôli Vášmu chlapovi, tak to už vôbec nemusíte! Sú totiž veci, ktorým my, ženy, venujeme príliš veľkú pozornosť a muži si to na nás ani len nevšimnú!

 

  1. Celulitída, bruško atď.

Viete čo je smutné? Keď vidíte v lete na kúpalisku ženy, ktoré sa všemožne snažia zakryť svoju nadváhu nadbytočnými kusmi oblečenia. Pritom sa vôbec nemusia hanbiť! Je totiž oveľa viac sexy, ak je žena zdravo sebavedomá a nemá problém si zajesť obyčajný muffín – aj keď jej cez plavky trochu vytŕča bruško. Nemyslíte si, že by sa v tomto prípade na Vás každý pozeral ako na zjavenie či príšeru – je to úplne bežné!

 

  1. Prsia, ktoré nevzbudzujú veľkú pozornosť

Muži prsia milujú. A aj keď existujú muži, ktorí majú špeciálne chute a majú radi iba tie väčšie, väčšine z nich sa Vaše prsia páčia také, aké sú. Pre mužov sú stále krásne – sú pre nich rovnaké tak ako teraz po desiatich rokoch manželstva a tak ako aj boli na Vašom prvom rande. Dôležité je, aby ste sa aj Vy sami naučili mať rady svoje prsia. Potom to bude pre mužov určite viac sexy.

 

  1. Čo robíte s chĺpkami tam dole

    ID-10044012

Možno každá z Vás zastáva názor, že „tam dole“ je potrebné vyholiť sa úplne. No pre mužov to vždy jednoznačné nie je. Samozrejme, nehovorím o tom, že sa o to vôbec nemusíte starať a zanedbávať to – to nie. Ale skúste napríklad Vášmu manželovi spraviť prekvapenie a vyhoľte si „tam dole“ nejaký tvar. Či už nejakú šípku, srdiečko alebo písmeno, na aké sa začína meno Vášho drahého. Originalite sa medze neklamú. Takže zabudnite na drastické voskovanie, muži si práve toto naozaj nevšímajú.

 

  1. Rozštiepené končeky vlasov

Môžeme s istotou povedať, že ak muži vidia nejakú reklamu, kde majú ženy rozštiepené končeky, po väčšine času ani nevedia o čo poriadne ide. Ženy, chlapi si naozaj tieto veci nevšímajú. Nikdy nepochopia Vaše litánie typu: „Pozri aké mám rozštiepené končeky! Mám to hrozné!“ Toto je pre chlapov španielska dedina.

FOTO: freedigitalphotos.net