Závislosť na tipovaní zápasov treba riešiť

Please enter banners and links.

Hazardné aktivity nie sú a ani by pre nikoho nemali byť vykúpením z každodenných problémov. Utápať sa pri stávkovaní, vkladať do tiketov nemalé sumy peňazí, je nerozumné a navyše sa rýchlo môžete dostať do ťažkostí, o akých sa vám ani nezdalo. Riskovať zbytočne svoj komfortný život pre pár minút adrenalínového potešenia a napätia z výsledku nie je práve najprijateľnejším riešením. Závislosť na tipovaní, no aj akúkoľvek inú, treba ihneď riešiť.

 

 

Ak vás kurzy, športové zápasy a vaše tikety zaujímajú viac, ako čokoľvek iné, alebo ak väčšinu svojich finančných zdrojov vkladáte na tie najvýhodnejšie stávky, mali by ste sa zastaviť a objektívne pozrieť na svoju situáciu. Musíte zhodnotiť, či ste na tipovaní závislý, alebo ide ešte len o hobby. Keď už však príde obdobie, kedy by ste tipovali zápasy deň čo deň, svieti nad vami výstraha. Obmedzte počet tiketov, znížte stávky.

Je lepšie riešiť závislosť na tipovaní už od začiatku, ako ju nechať prejsť do takého štádia, kedy bude jediným východiskom odvykací proces. A zrejme až do takého extrému zájsť nechcete. Na tipovaní nie je nič zlé, pokiaľ viete túto svoju športovú vášeň korigovať a usmerniť do únosnej miery. V prípade, že stávkujete len pre radosť a nie na dennej báze, všetko je v poriadku. Tipovaniu však môžete prepadnúť, ani neviete ako.

Podstatným faktom však je aj to, že stávkovanie cez internet je fenomén, ktorý to ešte viac zjednodušil a v podstate stávkové kancelárie sú na každom kroku. Závislosť treba čím skôr riešiť, kým neprerastie do podstatne horších stavov.

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net