Najobľúbenejší ženský šport je tenis

Please enter banners and links.

Šport je pre ženy často veľkou neznámou. Veď čo už môže byť zaujímavé na kope chlapov čo sa naháňajú za jednou loptou, prípadne pukom. Jednoducho organizovaný chaos. Napriek tomu, existuje šport, ktorý si aj ženy obľúbili alebo ho minimálne dokážu tolerovať – tenis. Ťažko povedať, prečo práve tenis je tým športom, pri ktorom dokážu ženy sedieť vedľa svojho partnera a so záujmom sledovať televíziu. Možno je to tým, že má jednoznačné a pomerne jednoduché pravidlá, no môže to byť aj tým, že nejde o skupinu veľkých detí, ktoré sa nechcú podeliť o loptu.

Ak aj vy patríte medzi ženy, ktorým sa tenis zapáčil, možno ste si všimli, že ponuka televíziou vysielaných zápasov nie je veľmi veľká. Ak vám táto dávka tenisu nestačí, môžete sa poobzerať po nejakých stránkach, ktoré vám umožnia pozrieť si live prenosy aj zápasov, ktoré v televízii neuvidíte. Bohužiaľ nájsť takéto stránky nie je vždy jednoduché. Mnohé sú v cudzích jazykoch a obsahujú veľké množstvo reklám a odkazov, ktoré smerujú všade možne len nie tam kam chcete.

Existuje však aj slovenská stránka, na ktorej si viete pozrieť live prenosy tenisových zápasov, ktoré sa vo svete hrajú. Ide o stránku stávkovej kancelárie Fortuna. Ponuka zahŕňa ženské aj mužské turnaje a tak je na vás či sa rozhodnete sledovať tenisové umenie pôvabných dám alebo vypracovaných mužov. Postup je jednoduchý. Aby ste získali prístup k živým tenisovým prenosom, musíte sa v prvom rade zaregistrovať a vytvoriť si hráčsky účet na Fortune. Samotná registrácia je veľmi jednoduchá a rýchla. Vaše konto bude vytvorené prakticky v priebehu niekoľkých minút. Druhou podmienkou je to, že okrem registrácie je potrebné aj okúsiť čaro tipovania. Spočiatku sa to môže zdať chaotické, ale rýchlo sa zorientujete a pri stávkovaní vám okrem toho môžu pomôcť aj mnohé články s tipmi, ako začať stávkovať. Pre získanie možnosti sledovať váš obľúbený šport naživo, musíte staviť požadovanú sumu peňazí v priebehu týždňa. Ak pri tom budete využívať rady pre nováčikov a vyhnete sa základným chybám, nakoniec sledovaním tenisu aj niečo zarobíte.

FOTO: freedigitalphotos.net